آموزش 0 تا 100 برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی در شیراز
آموزش برنامه نویسی در شیراز

آموزش برنامه نویسی

سلام! با محتوای آموزش برنامه نویسی در شیراز یا هر جای دیگر ایران پیش شما هستم. من مرضیه بنیانی ام، اهل شیراز و شغلم تولید محتوا و کارشناسی سئو سایت است و رابطه نزدیکی با دوستان برنامه نویس و طراحی سایتم دارم. با این وجود می تونم به قطع بگم که آموزش برنامه نویسی یکی از پردرآمد ترین رشته ها است و هیچ نیازی به این که مدرک شما چیست ندارد. یادگیری برنامه نویسی حتی به سن و سال هم ربطی ندارد یعنی این که شما بگویید دیگر از من گذشته!!! این جمله کاملا غلط است و بهونه محسوب می شود. لازمه یادگیری برنامه نویسی در شیراز یا هر شهر دیگری فقط و فقط علاقه است! اگر علاقه به یادگیری برنامه نویسی دارید، بسم الله! امیدوارم کمی خیالتان را راحت کرده باشم. پس با من همراه باشید که با دست پر آمدم!

آموزش برنامه نویسی در شیراز یا هر شهر دیگر

زبان کامپیوتر و برنامه نویسی در تمام دنیا یکی است! این به معنی است که شما با یادگیری برنامه نویسی در هر جای دنیا که باشید برایتان کار فراهم است. دنیای تکنولوژی، کامپیوتر و زبان های برنامه نویسی در حال گسترش است و هر روزه موقعیت های شغلی که مرتبط با برنامه نویسی هستند بیشتر می شود.

شروع آموزش برنامه نویسی در شیراز یا هر شهر دیگری

خب، خوشحالم که به این مرحله رسیدیم و تونستم متقاعدتون کنم که برنامه نویسی عشق و علاقه می خواهد. دنیای برنامه نویسی خیلی وسیعه و در هر کدام از رشته ها که بخواهید می توانید فعالیت کنید. برای شروع کارتان در برنامه نویسی اول از همه باید بفهمید با خودتون چند چندین و به کدام یک از زبان ها علاقه دارید البته این که استعداد خودتان را کشف کنید، خودش دارای مهارتی است که می توانید با شماره انتهای صفحه از مشاوره رایگان گروه ایماهو (دوستان متخصص خودم که بسیار هم حرفه ای هستند و در شیراز حرف اول را می زنند) بهره ببرید.

زبان های مختلف برنامه نویسی عبارت اند از:

 • برنامه نویسی جاوا
 • برنامه نویسی اندروید
 • برنامه نویسی پایتون
 • برنامه نویسی سی
 • برنامه نویسی سی پلاس پلاس
 • برنامه نویسی سی شارپ
 • برنامه نویسی php
 • برنامه نویسی go
 • و ….

نکات یادگیری برنامه نویسی در شیراز یا هر جای دیگر

 • علاقه زیاد
 • حوصله زیاد
 • گذراندن مدت زمان مناسب برای یادگیری برنامه نویسی در شیراز یا هر شهری
 • برنامه ریزی کردن برای آموزش ها و تمرین ها
 • تمرین زیاد
 • سوال پرسیدن در هر جایی که دچار مشکل شدید
 • تمرین پروژه محور

آیا یادگیری چندین زبان برنامه نویسی کار درستی است؟

یکی از متداول ترین سوالایی که برای افراد مبتدی برنامه نویسی ایجاد میشود، همین سوال است. برای اینکه یادگیری هدفمندی داشته باشید، نباید از این شاخه به آن شاخه بپرید. یادگیری یک زبان برنامه نویسی را به اتمام برسانید و سپس اگر در انتها دوست داشتید به سراغ سایر زبان ها بروید. می توانید در یک زبان برنامه نویسی خود را کاملا حرفه ای کنید و از همان زبان درآمد خیلی خوبی کسب کنید.

مدت زمان یادگیری برنامه نویسی در شیراز یا هر شهر دیگر چه مدت طول می کشد؟

این سوال خیلی تخصصی است و نمیشه به نسبت همه زبان های برنامه نویسی یک جواب کلی و ثابت داد. مدت زمان یادگیری برنامه نویسی به نوع زبانی که انتخاب می کنید، مدت زمانی که برای یادگیری و تمرین اختصاص می دهید و استعداد خودتان بستگی دارد.

اما اگر بخواهم یک جواب صریح به سوالتان بدهم برای برنامه نویس شدن مدتی به اندازه 6 ماه لازم است، اگر به درستی برای آموزش ها و تمرین هایتان وقت بگذارید!

آیا پس از شرکت در دوره های آموزش برنامه نویسی به ما مدرک هم می دهند؟

واضح بگویم! کمتر جایی پیدا می شود که به شما بگوید مدرک آموزش برنامه نویسی ات را به من نشان بده. بیشتر شرکت های برنامه نویسی به دنبال حرفه و مهارت شما می گردند. اگر آموزش برنامه نویسی را از 0 تا 100 یاد گرفته باشید همین فردا برای شما کار است و افراد زیادی به شما احتیاج دارند. در صورتی هم که برای خودتان به صورت فریلنسری بخواهید کار کنید، باز هم به مهارت خودتان باید تکیه کنید.

این محتوا ادامه دارد و من شما را برای روشن تر شدن راهتان در آموزش های برنامه نویسی در شیراز یا هر جای دیگر تنهایتان نمی گذارم.

برای مشاوره یادگیری برنامه نویسی در شیراز یا هرجایی تماس بگیرید.

09359840831

09907104568

نویسنده مطلب: مرضیه بنیانی

منبع مطلب

به فکر سرمایه‌گذاری هستی؟

با هر سطحی از دانش در سریع‌ترین زمان با آموزش گام به گام، سرمایه گذاری را تجربه کن. همین الان میتونی با لینک زیر ثبت نام کنی و ۱۰ درصد تخفیف در کارمزد معاملاتی داشته باشی

ثبت نام و دریافت جایزه
ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.