تدریس خصوصی برنامه نویسی وب

سلام به همگی. من چند وقتی هست که برنامه نویسی وب به زبان PHP و اختصاصا فریمورک Laravel رو بصورت خصوصی تدریس میکنم و تجربیات خوبی توی این زمینه داشتم که تصمیم گرفتم اینجا اونها رو با شما به اشتراک بذارم. راستش چند وقت پیش یه برگه توی وبلاگم با عنوان تدریس خصوصی لاراول منتشر کردم. اوایل خیلی قصدم جدی نبود و همینجوری یه چیزی نوشتم که نوشته باشم. کم کم توی گوگل ایندکس گرفتم و الان روی عبارت “آموزش خصوصی لاراول” لینک یک گوگلم.

حاجیتون لینک یک آموزش خصوصیه لاراوله
حاجیتون لینک یک آموزش خصوصیه لاراوله

کم کم قبول کردم که بصورت خصوصی به افراد برنامه نویسی یاد بدم. اوایل یه مقدار سخت بود چون من برنامه نویسی رو یاد نگرفته بودم که یاد بدم. من خودم خیلی وقتا خیلی چیزا رو عادت داشتم که گوگل کنم و وقتی طرف میدید که من دارم سرچ میکنم این حرکت رو زشت میدونستم. خیلی از پایه ها رو اونجور که باید بلد نبودم. ولی باعث شد خیلی چیزا رو برم دقیق تر یاد بگیرم و از ترس ضایع شدن هم که بود سعی میکردم دقیق تر بلد باشم. بعدها فهمیدم که اصلا مهم هم نبود و حتما نباید همه چیز رو حفظ باشیم.

آموزش خصوصی باعث شد چیزای خفنی یاد بگیرم
آموزش خصوصی باعث شد چیزای خفنی یاد بگیرم

یادگیری همراه با آموزش

الان یکی دو ساله که این کارو میکنم و حدود ۲۰ نفر لاراول رو با من شروع کردن و الان پروژه های خودشون رو دارن. یسری ها بودن که از صفر بهشون HTML و CSS و بعدش PHP یاد دادم و حتی یسری ها بودن که پروژه ای که میخواست رو کلا با همدیگه زدیم و حدود ۴۰ جلسه رو با همدیگه داشتیم. توی این کلاس های خصوصی کلی چیز یاد گرفتم و یاد دادم که فکر میکنم نمیشد با مطالعه اونها رو بدست آورد.

برای شما

اگه نیاز به مدرس خصوصی برنامه نویسی وب (اختصاصا PHP و فریمورک Laravel) دارید با من توی واتساپ تماس بگیرید: 09199656693

ممنون که خوندید 🙂

نویسنده مطلب: tuytoosh

منبع مطلب

به فکر سرمایه‌گذاری هستی؟

با هر سطحی از دانش در سریع‌ترین زمان با آموزش گام به گام، سرمایه گذاری را تجربه کن. همین الان میتونی با لینک زیر ثبت نام کنی و ۱۰ درصد تخفیف در کارمزد معاملاتی داشته باشی

ثبت نام و دریافت جایزه
ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.