وبینار ترسیم مسیر راه برنامه نویسی

در دنیای تکنولوژی محور امروز، برنامه‌نویسی جز ۱۰ شغل پرطرفدار و پردرآمد جهان شناخته می‌شه. چون هر کسب‌وکاری بیش از گذشته به مهارت‌های یک برنامه‌نویس نیاز داره. اما واقعا یک برنامه‌نویس به چه کسی گفته می‌شه و چطور می‌تونیم برنامه‌نویسی را شروع کنیم؟

مسیر راه برنامه‌نویس شدن هم مثل خیلی از شغل‌های دیگر، چالش‌ها و فرصت‌های خاص خودش را داره که اگر بتونیم آن‌ها را بشناسیم، راحت‌تر می‌تونیم پا به دنیای برنامه‌نویسی بذاریم.

اگر فکر می‌کنین که برای ورود به دنیای برنامه‌نویسی آماده‌ هستین، اما کلی سوال در ذهن دارین و نمی‌دونین که از کجا باید شروع کنین، این وبینار برایتان مناسب است. در این وبینار به شما کمک می‌کنیم تا مسیر راه برنامه‌نویسی را برای خودتان ترسیم و اولین قدم‌ها را برای شروع برنامه‌نویسی بردارین.

سرفصل‌های وبینار

برای شما
  • نگاهی به شغل برنامه‌نویسی
  • مهارت‌های موردنیاز برای برنامه‌نویس شدن
  • ترسیم مسیر راه برنامه‌نویسی
https://eseminar.tv/wb31572

وبینار ترسیم مسیر راه برنامه نویسی
وبینار ترسیم مسیر راه برنامه نویسی
در این وبینار به شما کمک می‌کنیم تا مسیر راه برنامه‌نویسی را برای خودتان ترسیم و اولین قدم‌ها را برای شروع برنامه‌نویسی بردارین.

نویسنده مطلب: نویسنده

منبع مطلب

به فکر سرمایه‌گذاری هستی؟

با هر سطحی از دانش در سریع‌ترین زمان با آموزش گام به گام، سرمایه گذاری را تجربه کن. همین الان میتونی با لینک زیر ثبت نام کنی و ۱۰ درصد تخفیف در کارمزد معاملاتی داشته باشی

ثبت نام و دریافت جایزه
ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.