پایتون محبوب

پایتون
پایتون

همانطور که می دانید و بارها شنیدید، زبان پایتون یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در کل دنیاست. که به این لحاظ در شمار پنج زبان برنامه نویسی اول در دنیا قرار دارد. کلاس های آموزش پایتون ، معمولا شلوغ ترین کلاس های برنامه نویسی اند. اما دلیل این محبوبیت چیست؟

زبان پایتون به دلیل چند منظوره بودن، کاربردها و قابلیت های متنوعی در حوزه های مختلف دارد، که از جمله آن ها می توان به کاربرد این زبان در حوزه وب، در حوزه نرم افزار، در حوزه پایگاه داده و سرور و نیز حوزه هوش مصنوعی اشاره کرد. همین چندمنظوره بودن پایتون و کاربردهای متنوعی که دارد، سبب محبوبیت این زبان در میان برنامه نویسان حرفه ای شده است.

یکی دیگر از مزایای مهم و ارزشمندی که زیاد درباره پایتون شنیدیم، سهولت و سادگی یادگیری این زبان برنامه نویسی است. پایتون در عین کارا و قدرتمند بودن، هم به لحاظ خوانایی و هم به لحاظ نوشتار، زبانی بسیار ساده و قابل فهم است. همین امر موجب شده این زبان برنامه نویسی در میان برنامه نویسان تازه کار و مبتدی نیز، محبوب گردد.

برای شما
برنامه نویسی پایتون
برنامه نویسی پایتون

دیگر دلایل محبوبیت پایتون چیست؟ شما بگویید.

نویسنده مطلب: نقطه

منبع مطلب

به فکر سرمایه‌گذاری هستی؟

با هر سطحی از دانش در سریع‌ترین زمان با آموزش گام به گام، سرمایه گذاری را تجربه کن. همین الان میتونی با لینک زیر ثبت نام کنی و ۱۰ درصد تخفیف در کارمزد معاملاتی داشته باشی

ثبت نام و دریافت جایزه
ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.