طراحی وب پایه با html5-css3

داشتن یک وب سایت با محتوا مناسب و کارآمد اما با ظاهری نامناسب آنچنان بازدید کننده مطلوبی را در پی نخواهد داشت .با استفاده از Html5-css3 می توانید یک وب سایت را به صورت استاتیک با ظاهری زیبا طراحی نمایید (البته در مرحله پایه ) سپس با استفاده از زبان های دیگر بتوانید به آن ها روح بدید و وب سایت خودتان را پویا کنید .این امر با استفاده از کتاب آموزشی کارگاه html5-css به سادگی برای شما امکان پذیر می باشد .

با استفاده از html5-css3 می توانید وب سایت های مختلف زیادی را به صورت پایه و در مراحل بعدی به صورت وب اپلیکیشن طراحی نیز نمایید .

جهت مهارت در این سطح از وب می بایست علاوه بر تمرین کردن مداوم سعی نمایید مطالب آموزشی را به صورت پروژه محور و کارگاهی بیاموزید .

آنچه در این کتاب آموزشی برنامه نویس وب 1 می خوانید ، آموزش به همراه پروژه های کاربردی و مهارت محور است .

جهت دریافت کتاب آموزشی کارگاه آموزشی html5-css3 به صورت الکترونیکی می توانید به وب سایت کتاب های الکترونیکی پریزاد به نشانی زیر مراجعه نمایید :

https://pdfelearning.ir/links/mbCj

پلتفرم کتاب های الکترونیکی  - کتاب الکترونیکی برنامه نویس وب 1
پلتفرم کتاب های الکترونیکی – کتاب الکترونیکی برنامه نویس وب 1
شامل کارگاههای آموزشی (Html5-Css3) و پروژه های عملی


در صورت هرگونه سوال و پرسش و پاسخ و راهنمایی در ارتباط با پروژه های کتاب های الکترونیکی می توانید از طریق بخش تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید .

نویسنده مطلب: hamidreza ghanbari

منبع مطلب

به فکر سرمایه‌گذاری هستی؟

با هر سطحی از دانش در سریع‌ترین زمان با آموزش گام به گام، سرمایه گذاری را تجربه کن. همین الان میتونی با لینک زیر ثبت نام کنی و ۱۰ درصد تخفیف در کارمزد معاملاتی داشته باشی

ثبت نام و دریافت جایزه
ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.